قوانین و حریم خصوصی خریداران ؛

فروشگاه اینترنتی شوش برند با نام لاتین (volkergermany)

آدرس اینترنتی ما:

www.volkergermany.com/www.volkergermany.net/www.volkergermany.ir


 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

 

دیدگاه‌ها

 

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

 

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

 

رسانه

 

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

 

فرم‌های تماس/کوکی‌ها
 

 

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

 

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

 

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

 

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

 

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

 

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

 

تجزیه و تحلیل/اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم/چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم
 
 

 

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

 

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

 

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

 

اطلاعات و داده های ثبتی شما در بانک اطلاعات ولکر جرمنی و نیز در وبسایت ولکر جرمنی در قسمت کاربران ذخیره و ثبت میگردد.

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

اطلاعات تماس شما

ما تمام تلاشمان را میکنیم تا برترین امکانات را برای حفظ و حریم خصوصی شما کاربران به کار بگیریم و از افشای اطلاعات شما اعم از خرید و نیز اطلاعات ثبتی جلوگیری کنیم.

 
اطلاعات اضافی

ثبت هر گونه اطلاعات اضافی در سیستم همانند سایر اطلاعات در بخش حریم خصوصی حفظ خواهد بود.

 
چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

ما از متخصصان و شرکتهای مرتبط با فعالیتمان اقدام به تهیه بستر ازائه فروش استفاده کرده ایم و نیز خودمان با بهره گیری از اطلاعات به روز در حفظ و نگهداری اطلاعات شما کوشا هستیم.

 
چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

اطلاعات این بخش میبایست به روز شود.

 
چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

اطلاعات این بخش میبایست به روز شود.

 
تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

کاربران به محض ورود به صفحه ثبت نام این اختیار را دارند که نسبت به اطلاعات و تکمیل آن صفحه اقدام کنند و مسئولیت بارگذاری محتوا و تصویر به عهده ثبت نام کننده است.

 
الزامات افشای قانونی صنعت

با توجه به پیروی ولکر جرمنی از قوانین تجارت الکترونیک در صورت دریافت و درخواست از مراجع ذیصلاح اقدام به ارائه اطلاعات با توجه به دریافت درخواست مکتوب از قوه قضائیه خواهیم بود.